STAVEBNICE a KOSTKY

Stavebnice patří mezi nejlepší hračky, které rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu v  této kategorii si Vám dovolíme nabídnout několik druhů stavebnic a to :

Stavebnici CLICS je nová konstrukční stavebnice belgické výroby, která je určena dětem od 4 let. Stavebnice kombinuje učení s hrou a umožňuje tak u dětí rozvíjet zručnost, geometrickou a prostorovou představivost.

Stavebnice Cogo je dětská kreativní stavebnice  sestavené z komponentů stavebnicových kostek různých barev, funkcí a tvarů, které tvoří skládačku podporující dětskou tvořivost a fantazii.
A pozor Stavebnice je kompatibilní s Legem!!!!!!!

Stavebnice Meccano francouzské výroby jsou světově proslulé již od svého vzniku v roce 1907.Tyto stavebnice se vyznačují dokonalým designem a precizním zpracováním. Všechny hračky jsou velmi variabilní, rozvíjí jemnou motoriku, podporují kreativitu, fantazii a logické myšlení dětí již od nejmenšího věku. Jednotlivé dílky stavebnice jsou vyrobeny z pogumovaného plastu, který je omyvatelný, bezpečný a příjemný na dotek a v neposlední řadě osloví děti svým barevným provedením.

Stavebnice ROTO Efko je velmi kreativní stavebnicí, která je navržena tak, aby se za pomocí jednotlivých dílků dalo postavit prakticky cokoliv dle fantazie dítěte. Velké dílky tvoří základ stavby, malé pak doplňují a dotvářejí konečný celkový vzhled sestaveného výtvoru.

Dřevěné stavebnice Walachia  od tradiční české společnosti Walachia patří mezi hračky, které naplno rozvinou kreativitu vašich dětí.