MATADOR KLASIK 5+

Produktová řada MATADOR Klassik

Produktová řada MATADOR Klassik je určena pro děti od 5-ti let.
Obsahuje malé dřevěné stavební kostky, které jsou doplněny o kolečka, kladky, osky a další spojovací díly. Umožňuje naprosto nekonečné stavební možnosti.  MATADOR KLASSIK je složen ze základních, doplňkových, zvláštních sad a sadu součástek.
 Stavební díly obsažené v základních sadách
(Klassik 0, 1, 2, 3) jsou zvoleny tak, aby se z nich dalo postavit velké množství zajímavých modelů. Rozšiřující sady (Klassik 1a, 2a, 3a) jsou zvoleny tak, aby rozšiřovaly určitou základní sadu na nejbližší vyšší sadu. Díky této koncepci je jen na vás, zda zakoupíte přímo základní sadu číslo 3, či zda začnete na nejmenší sadě číslo 1 a postupně ji rozšíříte pomocí doplňkových sad 1a a 2a. V obou případech budete mít dostatek součástek na stavbu všech modelů základní sady číslo 3. Pro menší děti doporučujeme začít základními sadami 1 či 2, větší mohou začít klidně i se základní sadou 3.
Své modely můžete dále rozšířit o ozubená kola, motor  pomocí zvláštních sad
.
A konečně, pokud se vám nedostává některého typu součástek pro vaše modely, nebo pokud potřebujete další sadu nářadí, kolíků, osek pro kola, můžete je doplnit zakoupením některé ze sad součástek
.
Pokud nakupujete stavebnici pro školku, školu, dětské zařízení, či pro rodinu s více dětmi, pak ideální sadou bude naše multisada KiGa Klassik,
 která obsahuje 6 sad nářadí a dostatek dílů i na ty nejnáročnější stavby. Díky své modularitě nabízí Matador Klassik neomezené stavební možnosti.