ODRÁŽEDLA

V této kategorii najdete klasická dětská odrážedla vyrobená ze dřeva i z plastu. Odrážedla jsou ideálním začátkem pro děti, které se v budoucnu chtějí prohánět na klasických kolech. Odrážedla bývají také někdy nazývaná jako odstrkovadla. V naší nabídce najdete různé druhy dětských odrážedel pro děti od 1,5 roku až po odrážedla pro starší děti.

Odrážedla, která budu vaše děti bavit!

Dětská odrážedla jsou ideální zábavou malých dětí, které jsou hyperaktivní a milují pohyb. Například odrážedlo motorka skútr má možnost rozšíření doplňků o přívěs nebo ovládací držák pro větší bezpečnost vašich dětí. Děti rády dovádí na odrážedlech, která jsou moderní a pokud možno ve stylu oblíbených dětských postaviček anebo pěkně barevně zpracované!

V kategorii odrážedla auta od 1 roku vám mimo jiné nabízíme značkové AUTA BIG BOBBY CAR v různých provedeních a barvách - například s obrázky medvíka PÚ. Výhodou některých auto odrážedel je jejich velikost, která zajistí, že dítěti autíčko vydrží i do pozdějšího věku a nevyroste z něj tak rychle. K těmto odrážedlům můžete dětem přikoupit také přívěsy a jiné doplňky.

V kategorii odrážedla od 3 let najdete jednak odrážecí AUTA BIG BOBBY CAR pro děti, kterým již nestačí malá odrážedla. Najdete zde také odrážecí kolo, které pomůže vaší ratolesti naučit se rovnováze pro budoucí snadnou jízdu na kole.

Speciální kategorie Přívěsy aut a doplňky obsahuje doplňky, které si můžete dokoupit zejména k auto odrážedlům, ale i k odrážedlům motorkám. Najdete zde například prvky zvyšující bezpečnost, či přívěsy umožňující zábavnější využití aut.

Odrážedla BIG BOBBY A MOTORKY BIG

Auta BIG BOBBY CAR a Motorky BIG jsou odrážedla vyrobená z kvalitních testovaných plastů a německý výrobce firma BIG na ně poskytuje tříletou záruku, což jejich kvalitu jen potvrzuje. K odrážedlům lze opět přikoupit mnoho zajímavých doplňků - přívěsné vozíky za auto, ovládací držák, který umožní mít dítko v autíčku pod kontrolou, nebo tažné lanko, díky kterému pohodlně vaše dítě vytáhnete v odrážedlu do kopce.

Jsme přímými dovozci firmy BIG – zboží, které není skladem, neváhejte bez obav objednat, okamžitě ho pro vás doobjednáme a sdělíme vám termín dodání. Máte zájem o odrážedla firmy BIG a nenašli jste je v naší aktuální nabídce? Kontaktujte nás!